Na początek wygrana

Bardzo udanie nasza drużyna weszła w rozgrywki ligowe, pokonujemy na wyjeździe drużyne UKS Trampkarz 7:1. Mecz rozpoczął się po naszej myśli, Kuba Kawecki dośrodkowuje z rzutu rożnego a Arek strzela pierwszego gola. Kolejny gol to bliźniacza sytuacja,  z tym, że tym razem najwyżej w polu karnym przeciwnika wyskakuje Konrad Misiak i mamy 2:0. Niestety kolejnego gola tego spotkania strzelają nasi przeciwnicy, błąd w ustawieniu i mamy 2:1. Mimo jeszcze kilku sytuacji takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Po przerwie mecz to już występ tylko jednego aktora, strzelamy naszemu przeciwnikowi jeszcze pięć bramek nie tracąc ani jednej. Na listę strzelców wpisują się jeszcze Arek Kłosiński, trzy razy Konrad Misiak oraz Kuba Kawecki. Mimo dość wysokiego wyniku naszym przeciwnikom należą się wyrazy szacunku ponieważ walczyli do samego końca, życzymy powodzenia w następnych meczach. Należy niestety jeszcze wspomnieć o bardzo fatalnym stanie murawy na boisku w Biskupicach, który to na pewno nie pomagał obu drużynom w pokazaniu pełni swoich możliwości.