Przegrana w meczu z Rozwojem

W dniu wczorajszym rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie z drużyną Rozwoju Katowice. W meczu było można było zobaczyć piękne bramki, parady bramkarzy no i dużo walki nawet czasem za ostro. Niestety mecz przegraliśmy , do przerwy wynik brzmiał 0-2 na korzyść gości . Po przerwie nasza drużyna zaczęła odrabiać straty doprowadzając do remisu i kiedy się wydawało , że jesteśmy blisko strzelenia trzeciej bramki straciliśmy ją . To jednak nie podłamało chłopaków , ruszyli na przeciwnika i znów doprowadzili do remisu . Niestety brak koncentracji w ostatnich minutach kosztował nas utratę gola . Trzeba pochwalić chłopaków za to że nie podłamali się po pierwszej połowie.BRAWO. Trzeba podkreślić , że graliśmy z liderem grupy , który do meczu z nami stracił tylko jedna bramkę i pewnie wygrywał.

Gwarek-Rozwój 3-4 (0-2)