Trzecie zwycięstwo u siebie!

W sobotnie przedpołudnie mogliśmy obejrzeć bardzo ciekawy mecz ze względu na dużą ilość padających goli. Lepiej w mecz weszli nasi zawodnicy wychodząc na prowadzenie po golu Przemka Zięby. Niestety później nasz zespół trochę się pogubił i popełniając wiele indywidualnych błędów. Ruch w przeciągu 5 minut strzelił trzy bramki i sytuacja stała się bardzo trudna dla Gwarka. Chłopaki pokazali jednak, że potrafią strzelać bramki i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania po golach Adriana Jędrzeja oraz Damiana Orlika. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w grze w obronie. Ruch zagrażał nam jedynie po stałych fragmentach gry natomiast Gwarek stwarzał kolejne groźne okazje do zdobycia bramki. Jedną z nich wykorzystał Wojciech Bartuś, który dał nam prowadzenie w tym ważnym spotkaniu. Wynik na 5-3 podwyższył Przemek Zięba, który zdobył swoją drugą bramkę. Kiedy wszyscy myśleli, że już nic się nie zmieni Ruch trafił w doliczonym czasie gry na 5-4. Rywale chcieli iść za ciosem, ale to Gwarek wyprowadził szybką akcję ustalając wynik na 6-4 po trafieniu Adriana Jędrzeja. Kibice mogli obejrzeć bardzo ciekawy mecz i kolejny wygrany na swoim boisku. Za tydzień jedziemy do Częstochowy na mecz z Rakowem powalczyć o pierwsze punkty na wyjeździe.