Turniej Silvercup Zawoja

W dniach 29-30 listopad drużyna Gwarka Zabrze z rocznika 2002 i młodsi brała udział w turnieju Silvercup Zawoja. Nasza drużyna ostatecznie zajęła piąte miejsce co biorąc pod uwagę poziom drużyn startujących w turnieju jest wynikiem raczej dobrym. Kilka meczów zagraliśmy bardzo dobrze kilka trochę słabej, czasami zabrakło koncentracji przez całe spotkanie a często też mieliśmy po prostu strasznego pecha czego największym przykładem był mecz z drużyną Borek, gdzie trafiliśmy dwa razy w poprzeczkę i do tego dwa razy w słupek. W ogóle trafianie w aluminium przez cały turniej było nasza specjalnością :). Cała nasza drużyna spisała się bardzo dobrze począwszy od bramkarza, który w całym turnieju bronił bardzo dobrze i do samego końca walczył o nagrodę dla najlepszego bramkarza, poprzez naszych bardzo walecznych obrońców, którzy swoja postawę przypłacili kontuzjami a kończąc na napastnikach, którzy w całym turnieju strzelili   najwięcej bramek. Mamy jednocześnie  nadzieje, że sędziowie w kolejnych edycjach nie będą pozwalali na tak agresywna grę a nasi chłopcy szybko się wykurują i będą dostępni na nasz kolejny turniej.

Należy jeszcze dodać iż nasz zawodnik Jakub Kawecki został królem strzelców turnieju a końcowej klasyfikacji zadecydowała seria rzutów karnych, w których nasz zawodnik okazał się bezbłędny.

Na turnieju wystąpili

Dawid Przybyła, Tymoteusz Małek, Wojciech Bartuś, Wojciech Góralczyk, Piotr Majcher, Jakub Kawecki, Konrad Misiak, Krzysztof Stasiak.

Wyniki końcowe

1. Orliki Myślenice