Górnik Zabrze Gospodarze

Autor:

Utworzono:

25.09.2016

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał kolejne spotkanie ligowe .Naszym przeciwnikiem był zespół , który w bieżących rozgrywkachnie stracił punktu .Po szybko straconej bramce , bo już w czwartej minucie spotkania , nasz zespół konsekwentną grą w 27 minucie doprowadził do wyrównania strzelając bramkę z rzutu karnego.

Po zmianie stron nasz zespół kontrolował grę w obronie i wyprowadzał groźne kontrataki .Niestety pomimo wielu sytuacji do zdobycia zwycięskiej bramki naszemu zespołowi ta sztuka się nie udała.

Gratulacje należą sięwszystkim chłopakom za zaangażowanie w przeciągu całego spotkania .Podziękowania również dla naszych bramkarzy , którzy w wielu sytuacjach popisali sięwspaniałymi interwencjami.

Powodzenia w kolejnym meczu ligowym!

Podziękowania dla wiernych kibiców , którzy bardzo licznie dopingowali nasz zespół .