3 punkty na inaugurację

Od zwycięstwa rozpoczęła rozgrywki nasza drużyna w lidze podokregu Zabrze młodzików starszych. Naszym przeciwnikiem na inauguracje była bardzo ambitna druzyna APN KNurów. Mecz rozpoczął się po naszej myśli i po bardzo ładnej akcji nasza drużyna obejmuje prowadzenie. Niestety w naszą grę wkradła się niefrasobliwość i przeciwnicy strzelają bramke po stałym fragmencie gry. Jeszcze przed przerwą udaje nam sie wyjsć na prowadzenie po kopii akcji z początku spotkania. W drugą połowę lepiej weszła druzyna z Knurowa i po szybkiej kontrze pada wyrównanie. Nasi młodzi chlopcy jednak nie daja za wygraną i po zamieszaniu w polu karnym strzelaja jak sie później okazuje zwycięskiego gola.

Gwarek wystąpił w składzie

Przybyła, Bińkowski, Małek, Majcher,Góralczyk, Bartuś, Jędrzej, Misiak, Kłosiński

ponadto grali

Mleczko, Stasiak, Strojkowski, Sekula trener Robert Piwko