Derby dla Gwarka

We wtorek 21 kwietnia nasza drużyna rozegrała spotkanie z lokalnym rywalem drużyną UKS Trampkarz Biskupice. Mecz odbył się na boisku UKS , którego stan można nazwać tylko jednym słowem, fatalny. Naszym młodym zawodnikom nie przeszkodziło to w całkowitym zdominowaniu swojego przeciwnika i w łatwy sposób zgarnięciu trzech punktów. Pomimo złego stanu murawy nasza drużyna przeprowadziła kilka bardzo ładnych akcji a bramiki jakie padały można by określić mianem "stadiony świata". Drużyna  UKSu potrafiła odpowiedzieć tylko jednym golem strzelonym z rzutu karnego.

Podsumowując należy pochwalić naszych zawodników, zagrali bardzo dobry mecz zarówno w obronie jak i w ataku, widać, że ciężka praca na treningach przynosi efekty.

Bramki:

Kłosiński x3, Misiak x2, Bartuś, Jędrzej

Gwarek Wystąpił w składzie

Dawid Przybyła, Igor Szadkowski, Tymoteusz Małek, Kacper Bińkowski, Wojciech Góralczyk, Konrad Misiak, Wojciech Bartuś, Adrian Jędrzej, Arkadiusz Kłosiński   grali również: Paweł Przywoźny, Marcin Mleczko, Krzysztof Stasiak, Przemysław Strojkowski.  trener Robert Piwko