Pewne zwycięstwo

W szóstej kolejce ligi młodzików Podokręgu Zabrze spotkały się drużyny SKS Gwarek Zabrze oraz MSPN Górnik Zabrze. Spotkanie od początku prowadzone było w barrdzo wysokim tempie. Od pierwszego gwizdka sędziego przeważała drużyna Gwarka co przypieczętowała bramką strzeloną już w siódmej minucie. Do przerwy udaje się nam strzelić jeszcze jednego gola i na przerwę schodzimy z dwubramkową przewgą. Po wznowieniu gry drużyna Górnika już nie potrafiła nawiązać z nami równożędnej i nasi  zawodnicy co chwilę stwarzali sobie sytuacje podbramkowe. W drugiej połowie srzelamy jeszcze pięć goli na co nasi rywale odpowiadają tylko jednym trafieniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Całe spotkanie kończy się pewnym zwycięstwem 7:1.