Pierwsza porażka

W sobotę nasza drużyna niestety przegrała z MKS Zaborze 4:2.Chłopcy jak zwykle mieli kłopoty z "wejściem" w mecz i już po siedmiu minutach przegrywaliśmy dwa do zera. W kolejnych minutach zaczynamy jednak przeważać i stwarzamy sobie kolejne sytuacje, niestety nasza skuteczność dzisiaj nie wygląda za daobrze a przy tym nasi przeciwnicy mają troche szczęścia, po jednym z naszych strzałów obrońca MKSu wybija piłkę z lini bramkowej.. Do przerwy dwa do zera.

Drugą połowe zaczynamy podobie jak pierwszą i nasi zawodnicy tracą kolejne dwie bramki. Młodzicy z Gwarka nie poddali się jednak i grali bardzo ambitnie do samego końca. Zdobywamy bramkę a strzelcem gola jest Krzysztof. Nasze kolejne ataki doprowadzają do kolejnej bramki, Konrad jest faulowany w polu karnym a Kuba Kawecki zamienia rzut karny na gola. Niestety zabrakło nam czasu na kolejne bramki i przegrywamy 4:2. Zawodnicy Gwarka mimo porażki pokazali wspaniałą ambicję i zaangażowanie, trzeba równiż przyznać , że mecz stał na bardzo wysokim poziomie za co należ się brawa obu drużynom.