Wygrana z UKSem.

W siódmej kolejce Ligi podokręgu Zabrze Młodzików drużyna Gwarka Zabrze pokonała lokalnego rywala UKS Trampkarz Biskupice 6:1. Już na początku spotkania nasza drużyna dokumentuje swoją przewagę i zdobywa bramkę po stałym fragmnecie gry. Wydaje się, że kolejne bramki to kwestia  czasu i tak sie staje, po kolejnej składnej akcji Krzysztof Stasiak Podwyższa na dwa zero. Niestety w naszą grę wkrada się niefrasobliwość i drużyna z Biskupic "łapie kontakt", mamy dwa do jednego. Ta bramka działa jednak bardzo mobilizująco na naszą drużynę i jeszcze przed przerwą Konrad Miasiak podwyższa wynik spotkania na 3:1. Po przerwie drużyna Gwarka nie zwalnia tempa kolejne dwa trafienia dopisuje nasz kapitan i jeszcze jedno dokłada Arek Kłosiński. Cały mecz kończy się wynikiem 7:1.