Bielik pokonany

W ósmej kolejce ligi młodzików Podokręgu Zabrze drużyna Gwarka spotkała się z Akademią Piłkarską Bielik. Już w szóstej minucie goście Z Biskupic wychodzą na prowadzenie. Kolejna bramka dla Gwarka pada po prezyzyjnym strzale z rzutu wolnego, prowadzimy dwa zero. Niestety na nasz wspaniały strzał z rzutu wolnego Bieliki odpowiedziały chyba jeszcze większej urody golem z tego samego stałego fragmentu gry. Ten gol zmobilizował zawodników Gwarka do jeszcze lepszej gry, przed przerwą strzelamy jeszcze jednego gola, mamy 3:1. Po przerwie mecz stał się już bardzo jednostronny, Gwarek co chwilę nacierał na bramkę swoich rywali czego efektem było aż pięć bramek strzelonych w drugiej połowie. Należy zwrócić uwagę, iż kilka naszych akcji było naprawdę przedniej urody a cała nasza drużyna spisywała się bardzo dobrze.

Naszym przeciwnikom życzymy powodzenia w kolejnych meczach i do zobaczenia na wiosnę... chociaż nie ;) wcześniej spotkamy się na turnieju w Milówce.