Festiwal strzelecki

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Ligi Młodzików Podokręgu Zabrze zespół Gwarka Zabrze spotkał się z outsiderem ligi zespołem Stali Zabrze. Faworyt tego spotkania mógł być tylko jeden. Gwarek od początku narzucił swoje warunki gry, nawałnica trwała przez cały mecz a bramki wpadały średnio co dwie minuty .Młodzi piłkarze z Gwarka pokazali bardzo wysoką skuteczność a wynik końcowy 27:0 zadziwił wszystkich. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze praktycznie w każdym elemencie gry.Wiele bardzo ciekawych akcji przeprowadzonych przez Szkolny Klub Sportowy obrazuje nam postępy jakie ta drużyna robi z każdym meczem i treningiem.Widać, że cieżka praca przynosi efekty.

strzelcy bramek

Misiak Konrad 3, Tymoteusz Małek 10, Arkadiusz Kłosiński 8, Kacper Bińkowski 2, Igor Szadkowski 2, Szymon Sekula.