Wygrana z UKSem

W miniony wtorek nasza drużyna spotkała się kolejny raz z lokalnym rywalem, drużyną UKS Trampkarz. Nasi zawodnicy przystąpili do spotkania podwójnie zmotywowani zarówno lokalnymi derbami jak i ostatnią porażką z drużyna APN Knurów.

Nasza przewaga w tym meczu ani przez chwile nie była sprawą dyskusyjna, przeważaliśmy w każdym aspekcie  gry i wynik trzy do zera do przerwy był najmniejszym wymiarem kary jaki mogła otrzymać drużyna z klasy sportowej szkoły nr 22. Po przerwie nasi chłopcy nadal nie zwalniali tempa i strzelili kolejnych piec bramek, Trampkarz zagroził nam jedynie po strzale z rzutu wolnego ale w tym przypadku nasz bramkarz stanął na wysokości zadania.

Adrian Jędrzej x3

Konrad Misiak x2

Arkadiusz Kłosiński x3

Gwarek wystapił w składzie

Dawid Przybyła, Piotr Majcher,  Tymoteusz Małek, Kacper Bińkowski, Wojciech Góralczyk, Wojciech Bartuś,Konrad Misiak, Adrian Jędrzej, Arkadiusz Kłosiński grali również: Roch Koncewicz, Marcin Mleczko, Przemysław Strojkowski, Szymon SekulaIgor Szadkowski.

trener Robert Piwko