Gwarek Górnik 4-0

We wtorek 9 czerwca nasza drużyna spotkała się w dziewiątej kolejce ligi z Górnikiem Zabrze. Jako, że pierwszy mecz był bardzo wyrównany i o wyniku zdecydowała bramka strzelona w końcówce spotkania tym razem nasi chłopcy wyszli bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Od początku spotkania nasza drużyna narzuciła swój styl gry, czego zwieńczeniem był rzut krany podyktowany po indywidualnej akcji Kuby Kaweckiego. Sam poszkodowany ustawia piłkę na dziewiątym metrze i nie daje szans bramkarzowi gospodarzy. Po strzelonej bramce nasza drużyna nadal przeważała konstruując coraz ciekawsze akcje. Kolejna bramka była kwestią czasu i tak właśnie sie staje, Tymek oddaje bardzo silny strzał z dystansu piłka odbija sie od poprzeczki do której najszybciej dobiega Wojtek Bartuś i strzałem głową pokonuje bramkarza gości. Drużyna gospodarzy zdołała tylko raz zagrozić naszej bramce, bardzo mocnym strzałem z dystansu, lecz przeszkodą nie do pokonania okazał się nasz bramkarz.Po przerwie mimo, że gospodarze dali kilka razy wykazać się naszemu bramkarzowi to zespół gwarka kontrolował spotkanie a kolejną bramkę strzelił Piotr Majcher, który po otrzymaniu piłki na szesnastym metrze minął przeciwnika i precyzyjnym strzałem posłał piłke do siatki.Nasza drużyna nie zwalnia jednak tempa a kolejna bramka wisi w powietrzu. Jakub Kawecki kolejny raz otrzymuje podanie na lewym skrzydle mija kilku przeciwników i wykłada piłkę Krzysztofowi Stasiakowi który strzela celnie - wynik- cztery do zera. Takim rezultatem Kończy się to bardzo dobre spotkanie w którym nasza drużyna spisała sie na prawde bardzo dobrze i pochwały należą się każdemu z naszych zawodników.

Gwarek wystąpił w składzie:

Dawid Przybyła, Tymoteusz Małek, Kacper Bińkowski, Piotr Majcher, Wojciech Góralczyk, Wojciech Bartuś, Konrad Misiak, Jakub Kawecki, Adrian Jędrzej.

Ponadto grali:

Roch Koncewicz, Marcin Mleczko, Szymon Sekula, Igor Szadkowski, Przemysław Strojkowski

Trener: Robert Piwko